Awwwards
MENU PL EN

Reżyserzy

Lubimy to, co robimy, i lubimy razem pracować. Nasz zespół stale się rozrasta, projektów przybywa, a my ciągle uczymy się nowych rzeczy. Ekscytujemy się technicznymi nowinkami i śledzimy trendy, ale zdajemy sobie sprawę, że w naszej pracy najważniejszy jest produkt. Pokazujemy go w sposób funkcjonalny, ale nieszablonowy, bo wierzymy, że połączenie kreatywności i doskonałego warsztatu daje najlepsze efekty.

Mamy przyjemność współpracować z wyjątkowymi reżyserami – ekspertami w zakresie profesjonalnej prezentacji produktu. Dzięki nim tworzymy filmy i fotografie produktowe najwyższej klasy. Zobacz, z kim pracujemy.

ZOBACZ REEL

Jacek Szymański Versatile Director

Absolwent Szkoły Filmowej w Łodzi studiował Realizacje Filmową i Telewizyjną na Wydziale Operatorskim. Swoją przygodę z filmem rozpoczął od reżyserowania wideoklipów dla licznych polskich wykonawców. Praca z krótkimi formami pozwoliła mu na stworzenie własnego stylu, natomiast pasja kulinarna sprawiła, że z czasem skupił się na realizacjach filmowych dotyczących głównie table top. Jacek entuzjastycznie podchodzi do każdego projektu, jest otwarty na propozycje i twórcze rozmowy. Lubi wyzwania.

Tomek Siatkowski Versatile Director

Wszechstronny reżyser i autor zdjęć produktowych, specjalizujący się w realizacjach typu table top. Związany ze studiem Mniam od samego początku. Przez lata wypracował swój własny styl prezentacji produktu. Jego filmy i fotografie określane są jako bardzo nowoczesne i świeże, mimo dużego doświadczenia twórcy. W kontakcie z klientem Tomek jest otwarty i bezpośredni, lubi nieoczywiste rozwiązania. Pracował dla takich marek jak: McDonald’s, KFC, Nescafe, Danone, Lech, Winiary i wiele innych.

Jurek Dytkiewicz Versatile Director

Doświadczony reżyser i pasjonat filmów reklamowych i produktowych. Specjalizuje się w filmowych prezentacjach produktów spożywczych oraz technice table top. Ma głowę pełną pomysłów, do każdego produktu podchodzi niekonwencjonalnie, opowiadając jedyną w swoim rodzaju historię. Perfekcjonista, jeśli chodzi o dopracowanie detali. W produkcji filmowej chętnie eksperymentuje, wykorzystuje niestandardowy ruch kamery i szuka nowych rozwiązań.

Olaf van Gerwen Versatile Director

Pochodzi z Holandii, studiował nauki społeczne i produkcję audiowizualną. Po studiach zajął się reżyserią filmów telewizyjnych i klipów muzycznych. Pracował jako redaktor w branży reklamowej, ucząc się storytellingu i poznając proces produkcji filmów reklamowych. Reklamy telewizyjne reżyseruje od ponad 15 lat, a od kilku zajmuje się także realizacją własnych filmów. Jako wielki pasjonat fotografii specjalizuje się w tworzeniu obrazów, które cieszą oko. Współpracuje głównie z klientami z branży spożywczej, a jego domena to realizacje table top.

Ronald Koetzier Versatile Director

Uznawany za pioniera high speed motion control w branży reklamowej. Od ponad 20 lat zajmuje się reżyserią filmów produktowych, zarówno dla lokalnych, jak i globalnych marek. Lubi mówić o sobie „inżynier obrazu”, ponieważ w jego realizacjach każdy element jest doskonale przemyślany: od światła, przez kolory, po efekty specjalne. Jest wszechstronny i nie boi się trudnych zadań – motywują go do pracy. Reżyserował w ponad 30 krajach na całym świecie, a za swoje spoty reklamowe i profesjonalne dema produktowe otrzymał kilkadziesiąt międzynarodowych nagród.