Awwwards
MENU PL EN

Kilka słów o nas

Mniam to wszechstronne studio produkcyjne, skupiające się na profesjonalnej prezentacji produktu – zarówno w formie zdjęć, jak i filmów czy materiałów przeznaczonych do Internetu. Oferujemy kompleksowy serwis sprzętowy przy produkcji i postprodukcji, a także opiekę doświadczonych specjalistów z zakresu reklamy i marketingu. Współpracujemy z agencjami reklamowymi, domami produkcyjnymi oraz klientami indywidualnymi.

ZOBACZ REEL

Działamy od 2010 roku. Byliśmy pionierami filmu produktowego na polskim rynku. Dzięki współpracy z uznanymi zagranicznymi i polskimi reżyserami, mogliśmy uczyć się od najlepszych.

Pracujemy z reżyserami wyspecjalizowanymi w reklamach produktowych, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem i potężnym studiem zdjęciowym.

Lubimy próbować nowych rzeczy, ale cenimy też świetny warsztat i doświadczenie. Łączymy technikę z wyobraźnią, wcielając w życie nasze autorskie koncepcje. Najważniejsza jest dla nas jednak prezentacja produktu, która musi być funkcjonalna i zgodna z wymaganiami klienta. W końcu oczami nie tylko się je, ale także kupuje.

Poznaj team Mniam

Wyznajemy zasadę, że najlepsze pomysły powstają w trakcie rozmowy.
A więc – nad czym dziś pracujesz?

Marta Kobylańska Marketing & New Business

Mieszko Socha FX Supervisor

Krzysztof Urbaniak FX Engineer